Hovoria o nás

Na Soul mám aj po veľa veľa rokoch tie najkrajšie spomienky, ktoré si často pripomínam. Nielen na nádherný tanec, ale hlavne na  profi inštruktorov a ostatných skvelých ľudí, ktorých som tam spoznala.
Dušana


Soul ma v mojom určitom životnom období formoval viac ako vlastí rodičia. Tréner do mňa vštepil mnoho skvelých vlastností pre život. Napríklad, že tvrdá práca prináša ovocie, že úspech sa dostaví, ak robíš veci naplno, že aj bez výrazného talentu sa dá veľa vecí vydrieť…
Martin


Tanec spája všetkých úplne normálnych, v srdci čistých ľudí. Pretože tých ostatných naopak od seba oddeľuje… A ešte jednu vec som pri tanci pochopil, že tanečník nemusí vôbec byť super štíhly, aby dáma v jeho náručí pochopila, ako veľmi ona vie tancovať.
Rasťo


Tancovanie v Soule ma naučilo, že spoločenský tanec je nádherná vec, ktorú nedokážeš nemilovať, a že je to viac ako len šport…
Martin


V Soule som sa naučila tancovať a nielen tancovať, ale aj podporovať ostatných, správať sa úctivo k druhým a pomáhať druhým. Soul ma podporil ďalej pokračovať v tanci, ktorému sa venujem dodnes. A som za to všetko vďačná.
Daniela


Vďaka trénovaniu v Soule:
…sa ani v dospelosti nestratím na tanečnom parkete pri akejkoľvek hudbe…
…som sa naučil prehrávať
…som prešiel kritickým časom puberty s tancom ako stredobodom vesmíru,
…som zažil jedinečné a neopakovateľné priateľstvá a skvelú partiu
Martin


V TŠ Soul sa neučím len tancovať. Od svojho trénera sa učím, ako si naplánovať čas, ako robiť veci tak, aby s nimi ľudia boli spokojní, ako sa správať k dámam, ako riešiť problémové situácie, ako pomáhať, ako si brať kritiku, ako ísť za hranicu možností, ako si dávať ciele, ako vidieť pekné veci aj v zlých dňoch, ako si užívať tanec, ako dávať dobrý príklad, ako rešpektovať iných, ako byť empatický, dokonca aj skladať skrine a brúsiť parkety. Som nesmierne vďačný, že môžem byť v tomto klube.
Daniel


Pre mňa ako mamu bolo podstatné vždy nielen to, čomu sa moje dieťa venuje, ale aj s kým a kam ho ten človek vedie. V Soule mám istotu, že ho tu formujú aj pre život. Vlastne hlavne pre život. Učí sa vytrvalosti, zodpovednosti, sebareflexii… Viem, že ho tu učia podobné veci ako my rodičia doma, a dokonca dopĺňajú to, čo nám chýba. Je skvelé mať v trénerovi aj „výchovnú oporu“. A hlavne vo veku puberty, keď rodič je hlavný nepriateľ, ale čo povie tréner, je sväté ?.
Katarína


Dať syna na tanec bolo skvelé rozhodnutie. Posunulo ho to nielen fyzicky, ale hlavne osobnostne, smerom k zodpovednosti, samostatnosti, usilovnosti, tolerantnosti, vytrvalosti, sebadisciplíne. Učí ho to zvládať neúspechy. A učí ho to vychádzať s opačným pohlavím, čo sa mu v živote určite zíde.

V tanečnom štúdiu Soul je pre mňa dôležité, že tréneri vnímajú každé dieťa individuálne a záleží im nielen na ich súťažnom úspechu, ale hlavne na ich osobnostnom rozvoji. Spolupracujú s rodičmi pri výchovných ťažkostiach, vymýšľajú pre deti voľnočasové aktivity, sú im nablízku v náročných životných situáciách, sú pre nich vzormi, plnia dôležitú úlohu v ich životoch.

Mama tanečníka


Čo mi dáva tanec
Tanec sú pravidlá, ktoré ma pripravujú do života.
Tanec je voľnosť, ktorá mi dáva v živote krídla.
Tanec je disciplína a zodpovednosť pre mňa v živote tak potrebná.
Tanec sú rešpekt i zábava, ktoré ma učia aby som životom kráčať vedela.
Tanec sú priateľstvá, ktoré mi v živote pomáhajú ťažké chvíle ustáť.
Tanec je výzva, ktorá ma v živote vždy posúva vpred.
Tanec sú i sklamania, ktoré ma zas v živote posilnia.
Tanec je moja životná filozofia, ktorá vždy preniká do hĺbky srdca človeka.
Tanec je SOUL – moja tanečná rodina.
Zina

Nábor celoročne