Úspešný rok 2022/2023

Skupina Sa

Alex a Nina

Alex a Nina

V oboch skupinách tancov – štandardných aj latinskoamerických – dosiahli v tomto roku výkonnostnú triedu B, v slovenskom pohári sa pravidelne umiestňujú takmer vo finále a aj na majstrovstvách Slovenska sa dvakrát umiestnili na krásnych semifinálových pozíciách.

Peťo a Vanesa

Peťo a Vanessa

Ako novozložený (od januára 2023) pár ihneď začali prinášať zlaté medaily v latine a raketovou rýchlosťou v nej získali výkonnostnú triedu B. V štandardných tancoch vhupli rovno do triedy B a postupujú smerom k finálovým umiestneniam.

Enrik a Lenka

Enrik a Lenka

V tejto súťažnej sezóne sa riadne hecli, zúčastnili sa množstva súťaží, vytancovali si triedu C v latinskoamerických tancoch a už len pár úspešných súťaží ich delí od triedy B v štandarde, v ktorom zbierajú medaily. Zlatou medailou uzavreli soulácky súťažný rok na poslednej júnovej súťaži v Bratislave.

Gregor a Laura

V tomto roku sa aj napriek svojmu množstvu mimotanečných povinností zastabilizovali v oboch skupinách tancov v triede C a postupne zbierajú body k postupu do vyššej výkonnostnej triedy.

Braňo a Ivanka

Ďalší tohtoročný novozložený pár, ktorý od začiatku svojho súťaženia nosí medaily, najskôr v štandarde, v ktorom rýchlosťou blesku dosiahol výkonnostnú triedu C, a ku koncu sezóny začali súťažiť už aj v latine, a tiež rovno s finálovými umiestneniami a dokonca aj medailami!

Daniel a Veronika

Obaja v tomto roku prišli o svojich tanečných partnerov, ktorí sa rozhodli ukončiť tanečnú kariéru. Ale ako správni športovci to nevzdali a s elánom sa pustili do ďalšieho trénovania a veria v spoločné úspechy vo výkonnostnej triede B v oboch skupinách tancov.

Daniel a Cyntia

Daniel a Cyntia

Po polroku spoločného tancovania hviezdili na všetkých troch majstrovstvách Slovenska, kde to vždy dotiahli do semifinále, a zo všetkých bodovacích súťaží sa vrátili s medailou.

Tomáš a Veronika

Tomáš s Veronikou to spolu dotiahli do triedy B v STT a triedy C v LAT.


Thank you for everything and good-bye, Cyntia and Tomáš!
A držíme palce Danielovi a Veronike!

Skupina Sb

Jurko a Miška

Jurko a Miška

V závere školského roka absolvovali svoje dve prvé súťaže, a hneď na druhej získali zlatú medailu! Držíme im palce v ďalšom napredovaní!

Filip a Viky

Filip a Viki

S plným nasadením sa tohto roku pustili do súťažného tancovania. Pred koncom školského roka sa však ich tanečné svety rozišli a my sme zvedaví na ich pokrok s novými tanečnými partnermi.

Filip a Vivien

Celý rok poctivo trénovali a na konci roka absolvovali svoju prvú tanečnú súťaž. Už sa tešia, ako plnou parou hneď od septembra vhupnú do novej súťažnej sezóny.

Krásne sa nám posúvajú aj ostatné tanečnice, pre ktoré zatiaľ horlivo zháňame tanečných partnerov.

 

V najmladšej tanečno-športovej skupine Sc sa deti posúvajú od prvých tanečných krôčikov k prvým choreografiám a začínajú sa tvoriť prvé tanečné páry.

Ďalšie aktivity

Tohto roku sme tiež počas plesovej sezóny a pri iných príležitostiach zorganizovali úspešné tanečné vystúpenia, pripravili sme niekoľko sústredení pre súťažiace páry, začali sme trénovať latinskoamerické tance pre ženy, trénovali sme dospelé páry, ženy aj deti v Bzenove, a pripravili sme niekoľko snúbeneckých párov na ich svadobný tanec.

Nábor celoročne